*manažer/ka kvality Sázava

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Sázava

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč

Značka:

28999560769

Firma:

SaZ s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
o SŠ strojní
o Výhodou je zkušenost ve strojírenském provozu
o Proaktivní přístup k řešení problému, samostatnost
o Komunikativnost analytické a technické myšlení
o Smysl pro preciznost a organizaci
o Praxe výhodou
o Spolehlivost

Nabízíme:
- práci v moderní a stabilní společnosti
- nástup ihned
- firemní benefity

První kontakt telefonicky nebo e-mailem;

Podobné nabídky práce

Inženýr kvality

před týdnem Kamenice nad Lipou Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Inženýr zákaznické kvality | havlíčkobrodsko

před týdnem Havlíčkův Brod Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Pracovník kontroly kvality - nástup ihned

před týdnem Žďár nad Sázavou Human & Hunter spol. s r.o.

Inženýr kvality - zejména dodavatelská kvalita

před 5 dny Velká Bíteš ManpowerGroup s.r.o.

Procesní manažer (50 – 70 000 KČ)

včera Jihlava Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Projektový manažer zakázek

včera Třebíč TEDOM a.s.

Projektový manažer v automotive (50-70.000 Kč)

včera Jihlava Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Produktový Manažer (vhodné i pro absolventy)

před týdnem Jihlava Orienta HUB PP
42000 - 50000 Kč za měsíc

Pracovník/ce ostrahy – Velké Meziříčí (vhodné pro OZP, OZZ)

před týdnem Velké Meziříčí OLMAN SERVICE s. r. o.

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Žďár nad Sázavou

včera Žďár nad Sázavou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

SaZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Brunclíková
Tel: 518 328 621
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.