Asistent/ka prodeje Žebrák

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žebrák

Nabízený plat:

20000 Kč

Značka:

29263220737

Firma:

COOP Hořovice, družstvo

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou: Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme. Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, asistence na samoobslužné pokladně. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, moderní pracovní prostředí. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 130 Kč, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, věrnostní a jubilejní odměny,2x ročně kvalitativní prémie, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží . Kontakt: e-mailem.