Pomocná síla do kuchyně Ledeč nad Sázavou

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ledeč nad Sázavou

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

18900 - 23510 Kč

Značka:

29263660729

Firma:

Základní škola Ledeč nad Sázavou, příspěvková organizace

Náplň práce

-pomocná síla do kuchyně, možno i bez praxe, i pro OZP
-zástup za dlouhodobou nemoc
-osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě v době 7:30-15:00 hod.

Podobné nabídky práce

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka na D1

před týdnem poblíž Humpolce - Bernartice Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Technolog (z51601)

aktivní nabídka Havlíčkův Brod Barlett & Cenbright s.r.o.

Policista/policistka

aktivní nabídka Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár n Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
30070 Kč za měsíc

Servisní technik - elektro

aktivní nabídka Havlíčkův Brod Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
35000 - 55000 Kč za měsíc

Recepční - hotel Brixen - vhodné i pro absolventy

aktivní nabídka Havlíčkův Brod JOBSYSTEM s.r.o.

Finanční controlling | mzda dle zkušeností

před 5 dny Havlíčkův Brod Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc

Inženýr zákaznické kvality | havlíčkobrodsko

40000 - 45000 Kč za měsíc

Nákupčí | havlíčkobrodsko | až 60 000 Kč

dnes Havlíčkův Brod Grafton Recruitment s.r.o.
50000 - 60000 Kč za měsíc

Asistentka…pravá ruka vedení s AJ (M/Ž)

dnes Jihlavsko Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Pomocná síla firemního stravování Silon s.r.o.

dnes Planá nad Lužnicí GTH catering a.s.
18900 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Jana Brabcová
Tel: 569 726 420

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.