Montážní dělník mechanického zařízení Kněžmost

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kněžmost

Nabízený plat:

18900 Kč

Značka:

28986040715

Firma:

BGD INOX s.r.o.

Náplň práce

Prvotní informace:
osobně: Po telefonické domluvě je možný osobní kontakt na adrese:Kněžmost 434, 29402 Kněžmost

telefonicky: 602 162 131

Upřesňujicí informace:
Náplň práce: Důsledné dodržování pokynů obsažených v kontrolních a pracovních návodkách - Zodpovědnost za stav svěřených prostředků.

Podobné nabídky práce

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

před 3 dny Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Specialista testovacích zařízení

včera Kladno ManpowerGroup s.r.o.

Traťový dělník

před 2 dny Kralupy nad Vltavou Skanska a.s.

Dělník/ce do výroby čistících a pracích prostředků

aktivní nabídka Přišimasy Trenkwalder a.s.

Řidič/dělník dálniční údržby Poříčany (97-2024)

před 5 dny Poříčany Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

před týdnem Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Operátor výroby • mzda od 28000Kč/m • ubytování

před týdnem Kněžmost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
28000 - 32000 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník/ice příjmu, expedice

před týdnem Brodce n.J. Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
25000 - 30000 Kč za měsíc

Vrátný Benátky nad Jizerou

včera Benátky nad Jizerou Agentura PANCÉŘ s.r.o.
112 Kč za měsíc

Teamleader (m/ž)

před týdnem Brodce nad Jizerou Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
31000 - 33000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Alexandr Gorin
Tel: 602162131

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.