Obsluha kotlů Střížovice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Střížovice

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

29263880725

Firma:

TECNOCAP s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
- osvědčení pro obsluhu kotlů PK4 (je možné dodělat po zaškolení v rámci firmy)
- v zimním období práce o víkendu
- v letním období držení pohotovosti
- dobrý zdravotní stav
- odpovědnost
Pracovní náplň:
- obsluha kotlů, úpravny vody, kompresorů a tlakových nádob
- provádění pravidelné kontroly kotlů, úpravny vody, kompresorů a tlakových nádob
- provádění záznamů o provozu kotlů a kompresorů do deníků
- zabezpečování údržby
Nabízíme:
- smlouva na dobu neurčitou
- odměna za plnou docházku 500,- kč/měsíc formou karty FlexiPass
- dotované závodní stravování
- příplatky za víkendové a mimořádné směny
- víkendová směna = minimálně 3.000,- Kč
- směna ve svátek = minimálně 4.000,- Kč
- nepřetržitý režim během sezóny = bonus 11.000 - 14.000 Kč/měsíc
- stravenky za práci o víkendu či ve svátek
- týden dovolené navíc (5 týdnů)
- zvýhodněné tarify mobilních telefonů pro zaměstnance i jejich rodiny
- 13. mzda (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
- příspěvek na penzijní připojištění od 500 - 1000 Kč / měsíc
- výroční bonus 3 000 - 17 000 Kč

Kontakt:
Lucie Řeřichová (asistentka HR manažera), l.rerichova@tecnocapclosures.com,
tel. 384 373 164 TECNOCAP s.r.o., IČ 281 27 561, Střížovice 67, 378 53 Strmilov