Dělník, sanační dělník, obsluha strojní techniky Jeseník

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jeseník

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč

Značka:

29263960750

Firma:

Brochier s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

První kontakt telefonicky v pracovní dny v době od 9:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem.

Stavební firma, která se zabývá bezvýkopovými opravami potrubí.
Práce na HPP na pozici dělník-sanační technik - obsluha strojní techniky.
Požadujeme zodpovědnost, manuální zručnost, ochotu učit se nové věci, řidičský průkaz sk.B.
Výhoda: ŘP sk. C, E. Svářečský průkaz - umělá hmota.