Zámečník/zámečnice Prostějov

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Nabízený plat:

24000 - 35000 Kč

Značka:

29253760715

Firma:

DT Mostárna, a.s.

Náplň práce

Nástup možný ihned. Kontakt Matoušek Petr, tel.: 606 021 171 (volat 6:00-14:00), e-mail: matousek@dtmo.cz

Požadujeme: výhodou vyučení v oboru zámečník, znalost čtení výkresové dokumentace a konstrukčních rozpisek, základní kurz svařování elektrodou ZK 111 nebo v ochranné atmostéře ZK 135.

Nabízíme: po skončení doby určité možnost změny na dobu neurčitou, zaměstnání u zavedené společnosti, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na praxi a zkušenostech, perspektivní zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, firemní akce