Strážný/strážná Kralice na Hané

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kralice na Hané

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

123.8 - 130 Kč

Značka:

29264160764

Firma:

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Náplň práce

Kontaktní osoba Herberová Markéta, tel.: 724 193 669, e-mail: marketa.herberova@cz.g4s.cz
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, flexibilita, komunikativnost, dobrá fyzická zdatnost, práce na PC, výhodou: profesní kvalifikace strážný 68-008-E, zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy - strážný / strážná

před 3 dny Olomouc Rambrok, s.r.o.
26500 - 29500 Kč za měsíc

Pracovník/ce lisovny - mzda 25 000 Kč

včera Skřípov a Kralice na Hané Fajn práce s.r.o.
20000 - 25000 Kč za měsíc

Dělník dálniční údržby - Brodek u Prostějova (29-2024)

před 4 dny Brodek u Prostějova Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Kontrolor kvality – 12hod směny – volné víkendy

před týdnem Prostějov GASL CZ s.r.o.

Hlavní účetní – výrobní firma

před 5 dny Prostějov GASL CZ s.r.o.

Operátor výroby – obsluha řezacího stroje – do kmene

aktivní nabídka Prostějov GASL CZ s.r.o.
27000 - 30000 Kč za měsíc

Aktuální nabídka odborných a THP pozic

aktivní nabídka Prostějov GASL CZ s.r.o.
40000 - 190000 Kč za měsíc

Policista/ka obvodního oddělení, náborák 75.000 Kč, benefity

aktivní nabídka Prostějov Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc

Skladník, pracovník v logistice - možnost ubytování

před 4 dny Prostějov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Strážný justiční stráže u Okresního soudu v Mladé Boleslavi

dnes Mladá Boleslav Vazební věznice Liberec
30070 - 41300 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Kontaktní osoba:
Markéta Herberová
Tel: 724 193 669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.