Výrobní dělník/dělnice Lázně Bohdaneč

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lázně Bohdaneč

Nabízený plat:

138 Kč

Značka:

29265500722

Firma:

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Náplň práce

Náplň práce: nastavování a obsluha výrobních zařízení, čištění výrobních strojů, obsluha mixovacích zařízení
Požadujeme: fyzickou zdatnost, technický směr
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě
První kontakt e-mailem.