Pomocná síla do kuchyně Pardubice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

9500 Kč

Značka:

29265580747

Firma:

Centrum Kosatec, z. s.

Náplň práce

Nástup dle dohody.
Hledáme spolehlivou a nadšenou osobu, která se připojí k našemu týmu jako pomocná síla do kuchyně. Pokud máte zájem podílet se na tvorbě chutných jídel a rádi pracujete v týmu, můžete být tou pravou osobou pro nás.
Povinnosti:
- Pomoc při přípravě surovin a ingrediencí pro vaření
- Podpora při přípravě jídel podle pokynů kuchaře
- Spolupráce s ostatními členy týmu a případná pomoc při jiných úkolech v kuchyni
- Udržování čistoty a pořádku v kuchyni
- Dodržování standardů bezpečnosti potravin a hygieny
Požadujeme:
- Zkušenost v oblasti gastronomie vítána, ale není nezbytná
- Práce je vyhrazena pro osobu se zdravotním postižením
- Spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
- Nástup dle dohody na pracovní smlouvu
- Úvazek - 4 hodiny denně
- Pracovní doba: pondělí až pátek
- Příjemné pracovní prostředí
- Zázemí stabilní organizace
- Firemní benefity
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).