Obsluha CNC strojů Dašice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dašice

Nabízený plat:

23500 - 35000 Kč

Značka:

29265460758

Firma:

GAF Dašice s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - Windows

Náplň práce

Náplň práce: tvarování komponentů a dílce na ohraňovacím lisu dle výkresové dokumentace, pálení dílů z plechu dle zadaného programu
Požadujeme: vzdělání nejlépe strojírenského zaměření, praxe na ohraňovacím lisu, laseru výhodou, znalost čtení technické dokumentace, znalost práce s posuvným měřidlem, úhloměrem, počítačová gramotnost (základní znalost Windows). manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme dobře placenou práci, zázemí stabilní společnosti, férové jednání, prostor pro profesní růst, stravenkový paušál
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (Po -Pá, 08:00 - 14:00) nebo osobně (Jungmannova 30, Dašice).