Praktické sestry Cheb

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Nabízený plat:

43000 - 51000 Kč

Značka:

28758040760

Firma:

AMICA CENTRUM s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Na Vyhlídce 1854/20, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 7,5 hod/týdně). Mzdové ohodnocení: 43.000,- Kč až 51.000,- Kč (uvedená mzda je při plném pracovním úvazku). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:00-19:00 h x 19:00-7:00 h (je možné se domluvit pouze na ranních směnách nebo jiných variantách pracovní doby). Požadujeme: jazyk - čeština, slovenština. Nabízíme: nadstandardní příplatky za víkendy a noční směny ve výši 30%, nadstandardní dovolená 27 dní, náborový příspěvek až 150.000,- Kč, stabilizační příspěvek až 200.000,- Kč, příspěvky na stravování (zaplatíte jen 35,- Kč/jídlo - možnost výběru ze tří vybraných restaurací), příspěvky na dopravu do zaměstnání, podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace při zaměstnání (úhrada nákladů a náhrady mzdy), příspěvky na odborný rozvoj (vzdělávací akce, kurzy, školení), sociální program (zvýhodněné půjčky - bezúročné), poskytování služeb ze strany zaměstnavatele (bezplatné masáže od rehabilitačního pracovníka, posilovna, vstupenky do Aquafora). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.