Šička/Montážnice Vyškov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Nabízený plat:

25000 - 33000 Kč

Značka:

29260620749

Firma:

HESTEGO a.s.

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání vyučení ideálně v oděvním oboru, znalost ovládání průmyslového šicího stroje, ochota učit se, manuální zručnost, flexibilita a samostatnost, pečlivost, orientace na kvalitu
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, práce v jednosměnném provozu, provádění šicích operací ve výrobě krycích měchů, provádění jednoduchých montážních operací ve výrobě krycích měchů, jednoduchá kompletace měchů, výroba dílů dle výrobní dokumentace, provádění kontrolních měření
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: možnost pracovat pro prosperující českou společnost, která v rámci ČR opakovaně získala ocenění Nejlépe řízená strojírenská firma (2021, 2022, 2023), nové, velmi moderní a čisté pracovní prostředí, jaké byste ve strojírenství nečekali, velmi dobrou mzdu s bonusy, jejichž výši máte možnost sami ovlivňovat, dojíždění Vám budeme kompenzovat příspěvky na dovolenou, cestování, kino, divadlo, sport, masáže, zdravotní potřeby atd., zastávka autobusu je cca 200 m od firmy a k dispozici je několik firemních parkovišť, užijete si 5 týdnů dovolené bez nutnosti splnění jakýchkoliv podmínek, naobědváte se ZDARMA přímo v areálu firmy v naší závodní jídelně, a přitom si můžete vybrat ze šesti druhů jídel, chcete-li se zabezpečit do budoucnosti, přispějeme Vám 1000 Kč na penzijní nebo životní připojištění, budeme s Vámi prožívat Vaše významné okamžiky - uzavření sňatku, životní jubileum (50 a 60 let) a přispějeme Vám k jejich oslavě, naši zaměstnanci zůstávají ve firmě dlouhodobě a my jejich věrnost oceňujeme každých 5 let příspěvkem v hodnotě 1000 Kč za odpracovaný rok, postaráme se o kvalitní závodní zdravotní péči, v létě Vám pomůžeme zvládat vysoké teploty a v zimě nepříjemný chlad, každý měsíc Vás na společném meetingu seznámíme s aktuální situací ve firmě a vyslechneme si Vaše názory a připomínky, můžete se také zapojit do zlepšování v rámci systému Kaizen, několikrát za rok pro Vás uspořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí
KONTAKT: Piňousová Iva Ing., tel.: 604 539 026, v době 7:30 - 15:00 hod., e-mail: pinousova@hestego.cz