Seřizovači vstřikolisů Třanovice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třanovice

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29267580790

Firma:

PATREM PIPE TECHNOLOGIES s.r.o.

Náplň práce

TŘ z:23/4/2024
Náplň práce:
- nastavování vstřikolisů (čas, tlak, dotlak, vstřik, chlazení, atd.)
- identifikování příčin vzniklých problémů a jejich následné odstranění, zodpovědnost za správné nastavení parametrů vstřikolisů
- kontrola a zabezpečení dobrého technického stavu výrobních strojů a zařízení, seřízení robota odebírajícího výlisky dle parametrů daného výlisku, odstranění častých klasických poruchových hlášení (nenatankování materiálů, mazání, spod.), uzpůsobení stroje pro výrobu jiného výlisku (výměna forem)
- plnění denní produkce, kontrolování a dodržování technologických postupů při výrobě plastových protektorů
- míchání vstupního materiálů dle určené receptury
- odebírání výlisku z linky, opracování, nalepení čárového kódu, načtení do systému čtečkou kódu, třídění a uložení dle pokynu.
Požadujeme:
- zkušenosti s výrobou, ideálně s výrobou plastů
- ŘP sk. B
- praxe na vstřikolisech nutná
- manuální zručnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, předložení výpisu z RT.
Předem volat na tel. č.: 558 695 390 a domluvit si schůzku, nebo poslat životopis na rotigel@patrem.cz.