*Řidič - B, BE, C, CE Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

30000 - 38000 Kč

Značka:

29023620746

Firma:

Holoubek trade s. r. o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

Požadujeme: Řidičský průkaz B, BE, C, CE, profesní průkaz, spolehlivost, časovou flexibilitu;
Upřednostňujeme: Zaslání životopisu;
Požadovaná praxe: 2 roky;
Nabízené výhody: Příspěvek na stravování;

Podobné nabídky práce

Řidič VZV ve výrobě (5-15t)

včera Jihlava KRONOSPAN CR
25000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Řidič VZV | DVĚ směny | náborový bonus 50 000 Kč

před týdnem Jihlava Grafton Recruitment s.r.o.
24000 - 30000 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Žďár nad Sázavou

včera Žďár nad Sázavou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

CNC Frézař až 270 Kč/hod. 5000 Kč náborový příspěvek.

před 6 dny Žďár nad Sázavou Markmont s.r.o
230 - 270 Kč za hodinu S ubytováním

CNC karuselář - mzda až 46.600,-Kč čistého měsíčně* + ubytování

aktivní nabídka Žďár nad Sázavou Personal fabric - agentura práce a.s.
45000 - 50000 Kč za měsíc S ubytováním

Úklidový pracovník/ce, Žďár nad Sázavou - ČS

před 5 dny Žďár nad Sázavou ATALIAN CZ s.r.o.
5500 Kč za měsíc

Zámečník / Nástrojař - vhodné i pro absolventy

před týdnem Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Operátor výroby

před 5 dny Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Strojní údržbář / Elektrotechnik

včera Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Procesní inženýr

před týdnem Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Holoubek trade s. r. o.

Kontaktní osoba:
Radek Holoubek
Tel: 775 555 830
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.