*dělník/ce výroby - Košíkov Velká Bíteš

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Velká Bíteš

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

28427620736

Firma:

SUYS Czechia s.r.o.

Náplň práce

Pracovní náplň: řezání materiálu
kompletace výrobků (rolety, vrata, screeny)
balení výrobků
Požadujeme: manuální zručnost
spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita
odpovědný přístup k práci
smysl pro týmovou práci
vhodnější pro muže
Nabízíme: stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí
firemní jídelna, zaměstnanecké benefity
práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
nástup dohodou, možný ihned
více na www.suys.cz