Vrchni referent/rada v Oddělení kontrolním II Havlíčkův Brod

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Havlíčkův Brod

Nabízený plat:

27190 Kč

Značka:

29271560797

Firma:

Generální finanční ředitelství

Náplň práce

-daňové kontroly, místní šetření, kontroly především v oblasti daně z příjmů fyzických osob, vyhotovení zpráv o daňových kontrolách a místních šetření, protokolů o projednání s daňovým subjektem
-žádost podávat do 10.5.2024
-bližší informace a pokyny k podání žádosti naleznete na odkazu:
https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/verejne-informace/aktualne-vyhlasena-vyberova-rizeni/app/detail/9720700
případně na uvedeném tel. 569 474 350

Podobné nabídky práce

Referent majetkové správy oddělení údržby a provozu budov

aktivní nabídka Jihlava Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
35000 Kč za měsíc

Referent / referentka nákupu

před týdnem Moravské Budějovice JOBSYSTEM s.r.o.

Administrativní pracovník / pracovnice oddělení nákupu

před týdnem Moravské Budějovice JOBSYSTEM s.r.o.

Investiční referent, realizace staveb (74-2024)

před týdnem Jihlava Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Investiční referent – příprava staveb, Jihlava (100-2024)

včera Jihlava Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Policista/policistka

dnes Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár n Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
30070 Kč za měsíc

Recepční - hotel Brixen - vhodné i pro absolventy

aktivní nabídka Havlíčkův Brod JOBSYSTEM s.r.o.

Finanční controlling | mzda dle zkušeností

před 5 dny Havlíčkův Brod Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc

Inženýr zákaznické kvality | havlíčkobrodsko

před 5 dny Havlíčkův Brod Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Nákupčí | havlíčkobrodsko | až 60 000 Kč

dnes Havlíčkův Brod Grafton Recruitment s.r.o.
50000 - 60000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Generální finanční ředitelství

Kontaktní osoba:
Martina Štěpánková
Tel: 569 474 350
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.