Elektromontér - silnoproud Jindřichův Hradec

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jindřichův Hradec

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

27109140767

Firma:

ENERG-SERVIS a.s.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

KONTAKT E-MAILEM
- SŠ vzdělání v oboru elektro, popřípadě odborné vyučení.
- Osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice - vyhláška 50/1978 Sb. § 6.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Znalost práce s PC na uživatelské úrovni ( Microsoft Office - Word, Excel).
- Manuální zručnost, pracovitost, samostatnost a odpovědný přístup k práci
Nabízíme: stravenkový paušál, možnost firemní rekreace, příspěvek na penzijní připojištění