Číšník/servírka Lipová-lázně

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lipová-lázně

Nabízený plat:

23000 - 28000 Kč

Značka:

29271740732

Firma:

Hotel Helios s.r.o.

Náplň práce

První kontakt písemný e-mailem.

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení, vše oficiálně vč. příplatků, odměn a dovolené
práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
dlouhý/krátký týden
možnost nástupu ihned/po dohodě
zaměstnanecké benefity v podobě firemního stravování, příspěvku na důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou, osobní ohodnocení, využití firemního Wellness, a.j.
příjemný kolektiv stabilní společnosti se silným zázemím
Číšník/servírka je velmi důležitou složkou našich restaurací. Vytváří tu pravou příjemnou atmosféru a pohodu hostů. Proto se velmi snažíme dbát na vzhled a vystupování našich číšníků a je pro nás velmi důležitý jejich profesní rozvoj.

Náplň práce:
Spokojenost hostů je zásadní předpoklad dobré práce
Detailní znalost nabízených služeb, menu a veškerých procesů s restauraci spojených
Obsluhovat zákazníky a aktivně s nimi komunikovat - příprava kávy, nápojů, koktejlů
Poradit s výběrem nápojů a jídla - servis jídel
Připravovat restauraci před i po provozu - zajištění plynulého chodu restaurace
Práce s pokladnou, s mobilním číšníkem
Udržovat čistotu a pořádek ve svěřených prostorech
Spolupracovat s celým týmem

Požadujeme:
Vyučen v oboru, nebo praxe na obdobné pozici
pečlivost, samostatnost, dodržování hygienických standardů a norem
schopnost efektivně rozvrhnout a zorganizovat si práci
spolehlivost a ochotu
práci v týmu, ale i samostatnost
časovou flexibilitu, opravdu musíme někdy pracovat i o víkendech a svátcích, ale na oplátku máme více času přes týden.