Projektant/ka elektro Lipová-lázně

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lipová-lázně

Nabízený plat:

50000 - 50000 Kč

Značka:

29271580779

Firma:

Jiří Marinka

Náplň práce

První kontakt telefonicky Jiří Marinka, 732 834 191 , Petr Kapusta IEn., 602 666 031 nebo e-mailem marinka@jmcontainers.cz , kapusta@jmcontainers.cz.

Náplň práce:
- návrhy a projektování elektroinstalací pro modulární stavby (administrativní budovy, školy, školky, rodinné domy apod.)
- projektování elektrorozvaděčů,
- tvorba výrobní dokumentace a technických zpráv, - aktivní komunikace se zákazníky a s ostatními profesemi,
- kontrola hotových projektů ve výrobě a jejich shoda s el. dokumentací,
- podíl na přípravě rozpočtů a kalkulací

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky:
- vystudovaný elektro obor (střední nebo vysoká škola), - platná vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 a §10,
- znalost el. Norem,
- znalost CAD systémů - certifikát AutoCad,
- znalost modulární výstavby výhodou,
- ŘP. Sk. B. - aktivní řidič