Lékař Sokolov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Sokolov

Nabízený plat:

65012 Kč

Značka:

21601140782

Firma:

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o.

Náplň práce

Vlasák Jiří MUDr.,
E-mail: jiri.vlasak@fmc-ag.com

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře dle § 4 zákona č. 95/2004 Sb.,
- ukončený základní interní kmen a atestace z nefrologie nebo interního lékařství výhodou nikoli podmínkou,
- aktivní přístup k práci,
- trestní bezúhonnost,
- dobré komunikační dovednosti,
- ochotu práce ve směnném provozu.

Zaměstnanecké výhody:
- moderní pracovní prostředí,
- příspěvky na nadstandardní péči a lékařské zákroky,
- příspěvky na mateřskou školu a dětské tábory,
- příspěvky na penzijní a životní pojištění,
- příspěvky na sportovní aktivity, rodinnou dovolenou či kulturu,
- výhodný telefonní tarif pro Vás i Vaši rodinu,
- šest týdnů dovolené,
- stravenky