Učitel/učitelka 2. stupně předmětů anglický jazyk, tělesná výchova Teplice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Nabízený plat:

32820 - 42780 Kč

Značka:

29272360756

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

Náplň práce

Zástup po dobu MD a RD
Kvalifikační požadavky dle zákona o pedagogických pracovnících, kladný vztah k dětem, odpovědnost, aktivní přístup

Podobné nabídky práce

Umíte anglicky, rusky, ukrajinsky a česky?

před týdnem Chomutov DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
40000 - 60000 Kč za měsíc

Policista/ka v Ústeckém kraji Teplice-náborový přísp. 110 000 Kč

aktivní nabídka Teplice Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
26420 - 37740 Kč za měsíc

Technik vodního hospodářství - TDS ST OP Ohře

dnes Teplice Lesy České republiky, s.p.

Účetní OŘ severní Čechy -

dnes Teplice - prodlouženo! Lesy České republiky, s.p.

Junior specialista nákupu (M/Ž)

před týdnem Teplice Randstad HR Solutions s.r.o.

Specialista logistiky (m/ž)

před 2 dny Teplice Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme pracovité kolegy/kolegyně na pozici Operátora výroby!

včera Teplice Manuvia - centrální nábor Ostrava
35000 - 40000 Kč za měsíc

Pracovník střediska masné výroby - Středisko Klíny

včera Teplice Lesy České republiky, s.p.

R&D Food Scientist

včera Teplice ManpowerGroup s.r.o.

Přípravář/ka–rozpočtář/ka pozemních, mostních a elektro staveb

včera Litoměřice, Ústí n. L., Teplice, Most FreeCon s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marcela Prokůpková
Tel: 603 198 107

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.