Elektrikář Duchcov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Duchcov

Nabízený plat:

27000 - 45000 Kč

Značka:

29272400720

Firma:

VITRABLOK, s.r.o.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Náplň práce

D Pracovní náplň:
o opravy, kontroly a údržba elektrozařízení
Požadavky:
o vzdělání: vyučen v oboru, praxe v oboru výhodou
o odborná způsobilost dle nařízení vlády 194/2022, zákona 250 - §6, 7 výhodou
o zručnost a pečlivost při plnění zadaných úkolů
o samostatné rozhodování
o ochota učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 130Kč/směna-plně hradí zaměstnavatel, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity
S doporučenkou se lze hlásit ve všední dny 13-15:00