Pomocná obsluha - číšník Březová

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Březová

Nabízený plat:

23400 Kč

Značka:

24927780711

Firma:

GREEN PARADISE HOTELS s.r.o.

Náplň práce

Kontakt: Khalemskaia Elizaveta, tel.: 603 189 315, e-mail: khalemskaia@visapoint.online
- praxe v oboru min. 2 roky výhodou
- požadujeme dobrou fyzickou kondici
- požadujeme výpis z rejstříku trestů
- anglický jazyk výhodou

Podobné nabídky práce

Policista/ka Karlovy Vary - náborový příspěvek 110 000 Kč

před týdnem Karlovy Vary Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
30070 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka Nejdek - náborový příspěvek 110 000 Kč

aktivní nabídka Nejdek Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
26420 - 33000 Kč za měsíc

Montážní a manipulační dělník/ -ice - vyhrazené místo pro OZP

dnes Krásný Les Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
120 Kč za hodinu

Policista/ka pořádkové policie Karlovarsko - náborák 110tis

před 4 dny Nejdek, Pernink, Toužim, Karlovy Vary KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE

Technik (slaboproud)

dnes Karlovy Vary JOBSTART s.r.o.
30000 - 45000 Kč za měsíc

Psycholog ve Vězeňské službě

dnes Ostrov Věznice Ostrov
39650 - 57520 Kč za měsíc S ubytováním

Dozorce s náborovým příspěvkem 150 000 Kč

před 3 dny Ostrov Věznice Ostrov
34800 - 62500 Kč za měsíc S ubytováním

Montážní dělník

aktivní nabídka Karlovy Vary Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Instalatér

aktivní nabídka Ostrov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Elektrikář

Kontaktní osoba:
Elizaveta Khalemskaia
Tel: 603 189 315

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.