Aktivní telefonní operátor call centra Chrudim

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrudim

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29275520725

Firma:

PZ Komplex s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Telefonický kontakt s klienty novými i stávajícími
Telefonický kontakt s klienty v prodlení s placením
Hledání nových potenciálních zákazníků a obchodních příležitostí
Uzavírání dohod firemních prezentací
Vytváření a optimalizace firemního zápisu
Práce v interním systému
Práce a komunikace přes mail
POŽADAVKY: komunikativnost, proklientský přístup, práce na PC, zkušenost s telefonickou komunikací výhodou, ne podmínkou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Firemní pc, Firemní mobil, 7 dní dovolení navíc, firemní akce, bonusy/prémie
První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.