Vedoucí Oddělení informačních center Kutná Hora a Spolkového domu

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Nabízený plat:

24100 - 32000 Kč

Značka:

29276000778

Firma:

Město Kutná Hora

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Obecná charakteristika pracovní pozice:
Zajišťování a vedení provozu Informačního centra Kutná Hora ve všech jeho pobočkách. Vytváření, soustavná a úplná aktualizace souborů informací s regionální působností z různých oborů z oblasti cestovního ruchu, například historických, zeměpisných, přírodopisných a dopravních včetně poskytování těchto informací veřejnosti. Koordinace a usměrňování rozvoje informačního centra včetně koordinace jeho činnosti s informačními centry v regionu a destinaci. Analýza, průzkum, vyhodnocování rozvoje a potřeb cestovního ruchu v místě a v regionu. Spolupráce na přípravě prodejního sortimentu se zajištěním pravidelných inventur zboží.

Požadavky zaměstnavatele:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
Výhodou:
- praxe v oblasti cestovního ruchu
- zkušenosti na vedoucí pracovní pozici
- dobrá znalost regionálního prostředí a historie Kutnohorska
- výborná znalost anglického jazyka, případně dalších cizích jazyků
- řidičské oprávnění pro skupinu "B" - aktivní řidič
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, internet

Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, indispoziční volno 5 dnů.

Veškeré informace najdete ve vyhlášeném výběrovém řízení na úřední desce MěÚ Kutná Hora.