Vedoucí stavby - elektro slaboproud, silnoproud Vyškov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

28906440769

Firma:

Synett s.r.o.

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání v oboru elektro, osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978), praxi v oboru min. 2 roky, ŘP sk. B, znalost práce na PC, orientaci ve výkresové dokumentaci, organizační a komunikační dovednosti, ochotu cestovat v rámci ČR
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, práce na zakázkách po celé ČR, realizace silnoproudých nebo slaboproudých elektroinstalací - zakázky typu administrativní budovy, multifunkční objekty, haly, vedení týmu a koordinace prací na stavbě, kontrola financování zakázky, materiálu, komunikace se zákazníkem, příprava a kontrola podkladů pro předání realizovaných zakázek
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: odpovídající ohodnocení na základě dosavadních zkušeností, 13. plat, diety, pravidelné vzdělávání a odborný růst v oboru, využívání služebního vozidla i k soukromým účelům, pracovní notebook, mobilní telefon, zajištěné ubytování během práce na projektu
KONTAKT: Bartošová Aneta, e-mail: bartosova@synett.cz