Operátor/operátorka výroby nástupní mzda od 35.000,- Chomutov

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč za měsíc

Firma:

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Požadavky

Výuční list
preciznost, manuální zručnost

Náplň práce

budete obsluhovat svařovací poloautomat, postaráte se o svár a to především broušením a vizuální kontrolou svárů, produkt projde další důkladnou kontrolou a po té se navíjí na cívku.
Pracuje se v nepřetržitém režimu ( denní noční volno volno).
Výuční list je podmínkou.
Během půl roku musíte projít VT (vizuálními testy) - na to Vás mimo jiné připravíme na třídenním školení.
Ze začátku se zaučujete pod dohledem zkušeného pracovníka, jak dlouho záleží na Vašich dovednostech.
Musíte být precizní, manuálně zručný - preferujeme kvalitu před kvantitou.

Nabízíme

• nástupní mzda od 35. - 39.000 ,- Kč
• Po půl roce růst mzdy 41. - 45.000,- Kč
• Docházkový bonus
• Roční bonus - průměrně jedna měsíční mzda navíc
• Po roce příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Benefitní systém po půl roce - Cafetérie 17,500 bodů na rok.
• a další nadstandartní benefity (odměny za výročí, narození dítěte, cestovní pojištění zdarma a jiné)
• Částečně dotovaná strava (kantýna, chlazenky)
• 28 dní dovolené
• Pracoviště v Chomutově
• Smlouva na dobu určitou na 1/2 roku a po té doba neurčitá.
• S odpracovanými lety nárůst mzdy
Chcete více informací? Zaujala Vás nabídka? zašlete svůj životopis !
Lenka Baborová : 733 520 851

Kontaktní osoba:
Lenka Baborová
Mobil: 733520851