Konstruktér 40 000- 45 000 Kč Hlubočky

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlubočky

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

sapl.

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Olomouc

Firma:

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Požadavky

VŠ vzdělání technického směru (preferováno),

znalost podnikových procesů – principy štíhlé výroby, Just in Time aj.,

efektivní komunikace, organizační dovednosti a proaktivní přístup,

analytické myšlení a schopnost rychle reagovat na měnící se situace,

schopnost identifikovat problémy výrobního procesu a vyvinout strategie pro jejich řešení,

min. 4 roky praxe ve výrobním podniku a s vedením lidí,

anglický jazyk – velmi dobrá komunikativní úroveň,

řidičské oprávnění sk. B,

praxe v oboru výroby domácí techniky nebo automotive výhodou.

Náplň práce

řízení výroby a dosahování výrobních cílů,

zodpovědnost za vytváření a provádění krátkodobých a dlouhodobých plánů výroby v souladu s poptávkou a cíli společnosti,

monitorování výrobních procesů, optimalizace pracovních postupů a jejich standardizace,

odpovědnost za zajištění vysoké kvality výrobků a procesů včetně implementace a udržování systému,

efektivní komunikace se všemi úrovněmi organizace k zajištění integrovaného a koordinovaného přístupu ke všem aspektům výroby a dodávky produktů,

vedení týmu a jeho motivace k dosažení společných cílů,

rozvoj a implementace efektivnějších postupů a úspor,

plánování a monitorování výrobních nákladů.

Nabízíme

40.000 - 45.0000

odměnu na dovolenou a na Vánoce, měsíční odměnu za produktivitu a osobní přínos,

5 týdnů dovolené + další nadstandardní dny volna,

motivující platové ohodnocení,

dotované závodní stravování,

další benefity (Benefit +, Multisport aj.)

Kontaktní osoba:
Šárka Planičková
Mobil: +420734752997
Tel: +420734752997