Technolog Praha

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• SŠ/VŠ technického směru
• rychlá orientace v technické dokumentaci a znalost technologických postupů ve strojírenství
• dobrá praktická znalost práce na PC (Word, Excel, znalost CAD je výhodou)
• ŘP skupina „B“
• znalost AJ nebo NJ je výhodou

Náplň práce

• technologická příprava výroby
• zpracování montážních technologických postupů
• spolupráce s úsekem výroby při ověřování navrženého technologického postupu v průběhu ověřovací i sériové výroby.

Nabízíme

• zázemí perspektivní společnosti působící úspěšně více než 25 let na českých a zahraničních trzích
• velká možnost seberealizace a dalšího zvyšování kvalifikace
• individuální plán rozvoje
• motivační finanční ohodnocení (prémie, odměny, vánoční bonus)
• možnost jazykové výuky
• flexibilní pracovní doba včetně Home Office
• 5 týdnů dovolené za rok
• stravenky a možnost občerstvení na pracovišti

Poznámka

Místo výkonu práce: Praha, Modřany

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171