Zdravotní sestra Praha

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 70000 Kč/měsíc

Značka:

2000208736

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Všeobecná/dětská sestra na oddělení dětské intenzivní medicíny.

Náplň práce:
* Poskytování komplexní péče dětem vyžadujícím intenzivní nebo resuscitační péči
* Spolupráce s týmem odborníků
* Účast na nových terapeutických postupech

Požadujeme:
* Odbornou způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb. v příslušném oboru, specializovaná způsobilost je výhodou
* Minimálně SŠ vzdělání v oboru
* Práce v nepřetržitém provozu
* Praxe vítána, nicméně možnost i pro absolventy
* Zkušenost v oblasti pediatrické péče vítaná, ale není podmínkou
* Schopnost pracovat v týmu i samostatně
* Empatický přístup k pacientům a jejich rodinám

Nabízíme:
* Tarifní plat + osobní příplatek + zvláštní příplatek v rozmezí 42 000 Kč – 58 000 Kč – výše platu závisí na délce odborné praxe, počtu odpracovaných hodin a dalších faktorech (průměrný příjem s příplatky za práci v noci, o víkendu, svátku a za případnou práci přesčas – až 70 000 Kč)
* Příjemné pracovní prostředí
* Dobré mezilidské vztahy
* Možnost dalšího vzdělávání
* Stravenky a další zaměstnanecké výhody
* Pro mimopražské možnost ubytování
* Vlastní mateřská škola a jesle
* Vlastní rekreační zařízení
* 5 týdnů dovolené + 2 dny indispozičního volna
* Dotované stravování v areálu nemocnice
* Příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
* Příspěvky na masáže, dětské tábory, REKREACE NEBO BRÝLE atd.
* Slevy v nemocniční lékárně a prodejně zdravotnických potřeb
* Možnost sportovního vyžití přímo v areálu nemocnice (aerobic, volejbal, jóga, tenis)
* Lokalita: Praha 4 – Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant