Procesní inženýr - zavádění principů štíhlé výroby Otrokovice, Otrokovice 2

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Otrokovice, Otrokovice 2

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1498156-1

Zařazeno na pozici:

Procesní inženýr Zlín

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* Praxe v oblasti lean managementu
* Komunikační a řídící schopnosti
* Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup
* Znalost práce na PC (MS Office, AutoCad uživatelsky)
* Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

* Optimalizace procesů ve výrobě - zavádění principů štíhlé výroby
* Spolupráce při zavádění nápravných opatření, řízení změn
* Zavádění lean metod a jejich standardizace
* Analýza a interpretace dat z výroby
* Spolupráce při nastavování kalkulací a norem

Nabízíme

* Pracovní místo ve firmě, která je stabilní a na trhu má své pevné místo
* Příležitost podílet se na zásadních změnách řízení výroby
* Fixní mzdové ohodnocení od 50 000 Kč + prémie za vaše pracovní výsledky
* Podporu odborného vzdělávání i osobnostního růstu
* V případě dobrých výsledků další kariérní posun

Kontaktní osoba:
Petra Trunkátová
Tel: +420 737 288 250