Obchodně technický zástupce - barvy Praha

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

1637766513

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, českou obchodní společnost, která dodává tekuté a práškové barvy pro průmysl, dopravu atd., hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce.

Náplň práce:
* Péče o stávající portfolio zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí
* Komunikace se zákazníky, prezentace služeb a produktů
* Zpracovávání poptávek a tvorba nabídek
* Spolupráce a iniciativa při tvorbě obchodního plánu a strategie prodeje
* Zodpovědnost za závazky a spokojené zákazníky

Požadujeme:
* Min. středoškolské vzdělání (technického směru – výhodou)
* Zkušenosti na obchodní pozici (technického směru – výhodou)
* ŘP sk. B – ochota cestovat (Čechy)
* Znalost AJ (min. pasivně, hovorově – výhodou)
* Uživatelská znalost MS Office (především tabulky)
* Komunikační a prezentační dovednosti
* Obchodní duch, proaktivní přístup k práci a samostatnost
* Všeobecný přehled v oblasti barev a průmyslových nátěrů (výhodou)

Nabízíme:
* Spolupráci na HPP (nadstandardní fix a motivující bonusovou složku)
* Služební automobil, notebook, telefon (vše i pro soukromé účely)
* Příjemné pracovní prostředí s volnějším přístupem
* Flexibilní pracovní dobu, HO a příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
* Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
* Místo výkonu práce: Praha 11 – Chodov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant