Administrativní asistentka industrializace Rokycany

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29245240720

Firma:

HUTCHINSON s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Náplň práce:. Správa dokumentace oddělení. Správa agendy oddělení pro OOPP a ostatní prostředky. Evidence příjmů dodávaného zboží v systému pro objednavatele z oddělení. Spolupráce při fakturaci nářadí od dodavatelů a fakturaci zákazníkům. Odpovědnost za plnění stanovených akčních plánů zlepšování. Spolupráce na měření dílů a analýzách projektů. Součinnost s ostatními odděleními.
Požadujeme: velmi dobrou znalost balíku produktů MS Office, znalost AJ, zkušenost z výr. prostředí