Všeobecná sestra / praktická sestra na recepci Mladá Boleslav

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Nabízený plat:

31000 - 35000 Kč

Značka:

29247120774

Firma:

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

Náplň práce

Prvotní kontakt:
tel.: 326 375 458, Po-Pá v době 8-15 hod
e-mail: pam@drpirek.cz

Požadavky:
zdravotnické vzdělání, nebo studium v oboru všeobecná sestra, praktická sestra.

Další informace a bonusy:
Práce v moderním akreditovaném pracovišti, podpora dalšího vzdělávání, 5-týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, víkendové welnes pobyty, MultiSport karta.