Zástupce vedoucí prodejny Mladá Boleslav

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

21900 Kč

Značka:

29116420743

Firma:

COOP Mnichovo Hradiště, družstvo

Náplň práce

Prvotní informace:
e-mailem: haasova@coopmh.cz
telefonicky:604464258, 737547255 Po-Pá 7:16:30
osobně: COOP Mnichovo Hradiště,Turnovská 21, Mn.Hradiště

Upřesňujicí informace:
Požadujeme praxi v oboru. Samostatnost, časová flexibilita, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost. Ke mzdě náleží % z prodeje.
Nutný potravinářský průkaz.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, dodatková dovolená