Provozář referátu stravování Horní Slavkov

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Horní Slavkov

Nabízený plat:

27610 - 37000 Kč

Značka:

29247260745

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Náplň práce

Náplň práce: Provozář organizuje provoz velkokapacitního stravovacího zařízení včetně zajišťování technického vybavení a údržby, ekonomické agendy, stanovování technologických postupů a zajišťování jejich dodržování včetně kontroly dodržování hygienických předpisů, zpracovává a vede veškerou evidenci související s provozem vězeňské kuchyně (příjmy, výdaje, receptury, statistiky, inventury, uzávěrky) aj.

Nabízíme: plat od 27 610 - 37 000,- Kč hrubého dle uznatelné praxe podle NV ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, včetně zvláštního příplatku, až 25 dní řádné dovolené + 5 dní dodatkové dovolení + 5 dní indispozičního volna, jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, dále možnost doby neurčité.

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, trestní bezúhonnost, osobnostní a zdravotní způsobilost, schopnost týmové práce, spolehlivost, znalost práce na PC, praxe v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvky na penzijní připojištění/závodní stravování/kulturu, sport, rekreaci, sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna), závodní stravování, možnost dalšího vzdělávání, další benefity, zvýhodněné nabídky pojištění pro zaměstnance bezpečnostních sborů od pojišťoven, cenově zvýhodněné vstupy např. do bazénu aj.

Strukturovaný životopis zasílejte na email mknafova@vez.hsl.justice.cz,