Obchodní zástupci Rohatec

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rohatec

Nabízený plat:

35000 - 70000 Kč

Značka:

17424690740

Firma:

FORLIT, a.s.

Požadavky

Práce s PC, Jiné

Náplň práce

Praxe v oblasti balících materiálů výhodou, komunikativnost, prozákaznický přístup, obchodní a logické myšlení, orientace na trhu, schopnost učit se nové věci a pracovat v týmu, spolehlivost, samostatnost, přesvědčivost a dobrá organizace pracovních úkolů.

Podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

před týdnem Brno JOBSYSTEM s.r.o.

Obchodní reprezentant - celá ČR

před týdnem celá ČR D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Obchodní manažer | akvizice | Brno

před týdnem Brno Grafton Recruitment s.r.o.

Direct Sales Representative (Obchodní zástupce)

před 4 dny Brno SONET, společnost s.r.o.

Obchodní zástupce - potravinářství, Brno & Jižní Morava

aktivní nabídka Brno Trenkwalder a.s.

Obchodní zástupce na telefonu | absolventi | mzda + bonusy

před 5 dny Brno Grafton Recruitment s.r.o.

Obchodní manažer - zdravotnický materiál (okolo 50 tis. + auto)

před 5 dny Brno Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Obchodní zástupce wellness produktů a design. koupeln. nábytku

aktivní nabídka ČR + SR FreeCon s.r.o.

Pracovník pro opravy techniky - zajímavá práce na jednu směnu!

před 2 dny Hodonín Personal fabric - agentura práce a.s.
30000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Kontaktní osoba:
Iveta Trávníková
Tel: 724859919

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.