Prodavači potravinářského zboží Strážnice

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Strážnice

Nabízený plat:

120 Kč

Značka:

29247920733

Firma:

MP Krásno, a.s.

Náplň práce

Jedná se o pomocné práce na prodejně. Požadujeme: praxe s prodejem masa a uzenin, s porcováním masa a přípravou polotovaru - výhodou. PP na půl roku, poté možnost doby neurčité. Kontakt na tel. od 7:00, na mail zn. brigáda Strážnice

Podobné nabídky práce

Hledáme operátora/ku výroby, Strážnice až 31 500 Kč/měs.

před týdnem Strážnice ABZAKOVO spol.s.r.o.\nBrno
25500 - 31500 Kč za měsíc

Pracovník pro opravy techniky - zajímavá práce na jednu směnu!

včera Hodonín Personal fabric - agentura práce a.s.
30000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Výrobní dělník (Velká nad Veličkou) - nástup ihned

před týdnem Velká nad Veličkou ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
25000 - 29000 Kč za měsíc

Výrobní technolog

před týdnem Veselí nad Moravou EUROTEC, k.s.

Plánovač výroby se zaměřením na elektrotechniku

Provozovatel prodejny tabáku (iqos) - franšízant - Hodonín

před 5 dny Hodonín TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Inženýr kvality pro automotive společnost

dnes Bzenec ManpowerGroup s.r.o.

Doplňování zboží ve Dvoře Králové nad Labem - 153Kč/hod.

před 6 dny Dvůr Králové nad Labem ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
153 Kč za měsíc

Doplňování zboží v Poličce - nástup ihned - 153Kč/hod.

včera Polička ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
153 Kč za hodinu

Pracovník lakovny a výstupu zboží (m/ž), ubytování, zálohy!

dnes Jičín Manuvia Pardubice
33000 Kč za měsíc S ubytováním

Kontaktní osoba:
Zbyněk Tomešek
Tel: 724367039

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.