Servisní technik Kostomlaty nad Labem

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kostomlaty nad Labem

Nabízený plat:

27000 - 45000 Kč

Značka:

28708120777

Firma:

DAGROS, s.r.o.

Náplň práce

Servisní technik
- Jste technicky zdatný a dokážete ledaco opravit?
- Pracujete rád a dotahujete věci do konce?
- Máte zkušenosti s opravami či už jako koníček nebo práci?

Co Vás tady čeká:
- Budete opravovat a servisovat různé zemědělské stroje.

Co na této pozici určitě potřebujete:
- Zkušenosti v opravárenství. Může být z pracovního života nebo jako koníček.
- Nepotřebujeme člověka, který je odborník na opravy. Spíše hledáme někoho, kdo má o tyto věci zájem a rád se učí.

Co u nás získáte?
Pokud si Vás vybereme dostanete se do party nadšenců, kteří se zajímají o zemědělství a jsou to technici tělem i duší. Denně budete pracovat s nejmodernější zemědělskou technikou. Jsme rodinná firma, kde žijeme tím, co děláme. Jsme výborná parta lidí a je tady i sranda. :) Za dobře odvedenou práci Vás čeká dobrá odměna.

Naše benefity:
- 13. plat
- po 1. roce ve firmě máte nárok na 3% penzijní připojištění
- po 2 letech má každý zaměstnanec 5 týdnů dovolené
- stravenskový paušál, pracovní PC, služební auto,
- věrnostní bonusy pro dlouholeté a loajální zaměstnance a další :)

Pokud Vás baví stroje - technika a chcete se k nám přidat, tak nám napište a my se ozveme