Fyzioterapeuti Cheb

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Nabízený plat:

230 - 350 Kč

Značka:

28443220761

Firma:

ZdravýPodnik s.r.o.

Náplň práce

Jedná se o dohodu o provedení práce (na dobu neurčitou) !!! Místo výkonu práce: Cheb (u firemního klienta). Výše odměny z DPP: 230,- Kč/hod až 350,- Kč/hod. Zkrácený úvazek 8 hod/týdně (konkrétní den si může pracovník/ce zvolit podle možností). Pracovní doba: obvykle 7:00-15:30 h. Náplň práce: aplikace fyzioterapie a tréninku ergonomických pohybů do firemního prostředí ve výrobním závodě (uzavřená plně vybavená ordinace ve firmě). Požadujeme: řidičský průkaz sk. B a vlastní vozidlo výhodou. Nabízíme: příspěvek na dopravu, notebook, kurzy, úvodní zaškolení do odvětví podpory zdraví na pracovišti. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne v Chebu (dle prvotní předchozí domluvy) !!!