Skladník/ice - expedient/ka Hradec nad Svitavou

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec nad Svitavou

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

29249460705

Firma:

Mr. Grico CZ s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

NÁPLŇ: příjem a zaskladnění zboží od dodavatelů, paletizace a kartonizace výrobků společnosti, vychystávání objednávek na rozvozové trasy, zajištění provozu a hygienických standardů skladu, příležitostné zastoupení řidičů rozvozu
Pracovní doba - odpolední směna, nástup dle doohody.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem