Zástupce vedoucího marketingového oddělení (Deputy Head of Marketing Department) Praha

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

100000 Kč

Značka:

28889560732

Industrial and Commercial Bank of China Limited, Prague Branch, odštěpný závod

Náplň práce

Xuan Zheng, Head of general dpt, e-mail: xuan.zheng@cz.icbc.com.cn

Požadujeme výbornou znalost čínského jazyka slovem i písmem. Na této pozici je nutná denní komunikace s čínskou mateřskou společností. Znalost anglického jazyka vítána.
Náplň práce zejména:
Působení jako koordinátor pro vnitřní řízení v rámci oddělení a pomáhání při přípravě obchodního plánu.
Proaktivní a nezávislá spolupráce s řízením rizik, produktovými specialisty a dalšími segmenty banky.
Každoroční sledování interní politiky a aktualizace příručky.
Pro rozvoj, marketing a udržování vztahu s místními společnostmi a prezentaci finančních produktů a služeb banky místním společnostem a následně na základě poptávky zákazníků připravit a prezentovat zákazníkovi komplexní program finančních služeb.
Spolupráce s příslušnými odděleními na budování vztahů s korporátním klientem, cross-selling atd.
Asistování při plnění manažerské odpovědnosti na finančních trzích, mimo jiné jako záložní ověřená osoba, řízení likvidity a sledování rizikových indikátorů atd.
Zodpovědnost za koordinaci s ICBC HO a sesterskými pobočkami při vzájemné spolupráci při transakcích na finančním trhu.
Pohovory po předchozím zaslání CV v anglickém a čínském jazyce na email