Elektromechanik / elektromechanička Vamberk

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vamberk

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

27381340712

Firma:

pewag s.r.o.

Náplň práce

Kontakt e-mailem job@pewag.cz

Požadujeme:
- SOU v oboru elektro - stroje a zařízení
- praxe na elektroúdržbě min. 3 roky
- schopnost čtení a orientace v elektro dokumentaci
- zkušenost s řídícími systémy - výhodou
- analytické myšlení, pečlivost, samostatnost.
Rozsah práce:
- údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby
- identifikace poruch a jejich řešení, po elektrické i mechanické stránce
- instalace strojů a stroj. zařízení, uvádění strojů do provozu
- opravy a údržba strojů a zařízení
- 2 směnný provoz - pracovní pohotovost.
Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši jedné měsíční mzdy po roce setrvání v zaměstnání
- zajímavé finanční ohodnocení, prémie až 19%
- stravenky, flexipassy, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
- vzdělávací kurzy, školení
- příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti
- odměna za 100% přítomnost na pracovišti
- nástupní mzda dle praxe
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nástup možný ihned.