Asistent/ka prodeje Hodonín

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hodonín

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

29240940710

Firma:

Generali Česká Distribuce a.s.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Náplň práce: z důvodu nového obchodního místa, z důvodu rozšíření obslužnosti našich klientů hledáme asistentku/ asistenta
péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení, většinu své pracovní doby strávíte osobním a telefonickým jednáním s klienty
Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci.
Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí silné ve stabilní společnosti, firemní benefity, slevy na produkty, ucelený systém vzdělávání, možnost kariérního růstu. Kontakt na tel, na mail.