Strategický nákupčí (M/Ž) Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

28401260792

Firma:

Rieter CZ s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání (nejlépe v oblasti elektro)
- praxe v oblasti strategického nákupu
- pokročilá znalost AJ v psané i mluvené formě (reportování zahraničnímu vedoucímu)
- velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
- schopnost týmové spolupráce
- technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
- schopnost samostatného analytického a strategického uvažování
Nabízíme:
- zajímavou práci v pohodovém a přátelském kolektivu
- pružnou pracovní dobu
- prostor pro profesní rozvoj a získávání zkušeností v prostředí nadnárodního koncernu
- spolupráci na nových projektech
Zaměstnanecké výhody:
- čtvrtletní prémie 5 000 Kč
- 25 dní dovolené
- dotované stravování
- zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
- příspěvek na penzijní připojištění
- profesní vzdělávání
Kontakt: e-mailem