Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Litoměřice

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Nabízený plat:

19700 Kč

Značka:

24191220717

Firma:

WAXBERRY s.r.o.

Náplň práce

jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu. Čínský jazyk vítán. Způsob kontaktování, každé pondělí osobně od 15.00 h. do 17.00h.

Podobné nabídky práce

Jr. Produktový Specialista (technický obor)

aktivní nabídka Litoměřice Randstad HR Solutions s.r.o.

Týdenní teta / strýc

před týdnem Litoměřice Trenkwalder a.s.
25300.00 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Roudnici nad Labem

aktivní nabídka Roudnice nad Labem Novák maso - uzeniny s.r.o.
21300 - 23100 Kč za měsíc

OZ prodej stavebních strojů Severní Čechy - NET spol.s r.o.

před 5 dny Roudnice nad Labem Moreau Agri, spol. s r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Skladník, r/o

před 6 dny Lovosice Agentura práce Gadasová s.r.o.
20000 - 23500 Kč za měsíc

Agronom rostlinné výroby

aktivní nabídka Štětí PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Osobní bankéř – pobočka roudnice nad Labem

včera Litoměřice UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
35000 - 50000 Kč za měsíc

Zajímavá brigáda ve výrobě, až 169 Kč/h, volba směn

včera Lovosice Randstad HR Solutions s.r.o.
146 - 169 Kč/hodina

Kontaktní osoba:
Jiacheng Zhang
Tel: 776 633 888

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.