Montáž oken Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

20182140780

Firma:

PROPLAST, spol. s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Práce po celé ČR
Požadujeme chuť do práce a ŘP sk. B
Kontakt: telefonicky 8 - 16 hodin nebo e-mailem

Podobné nabídky práce

Policista/ka v Ústí nad Orlicí náborák 75.000 Kč

aktivní nabídka Ústí nad Orlicí Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Technik ICT - správce

před týdnem Ústí nad Orlicí Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Úklidový pracovník

před týdnem Ústí nad Orlicí RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Kvalitář

dnes Ústí nad Orlicí OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Praha

Telefonní operátor/ka aktivní a pasivní linka - homeoffice!

včera Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí MSG - HR
115 - 150 Kč za hodinu Možnost homeoffice

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

před 5 dny Choceň COMPOSITE COMPONENTS a.s.
23000 - 40000 Kč za měsíc

Elektrikář Běstovice s náborovým přísp. 50 tis.Kč a ubytováním

před 5 dny Běstovice De Heus a.s.
38000 - 43000 Kč za měsíc S ubytováním

Lakýrník, přípravář

včera Choceň COMPOSITE COMPONENTS a.s.
28000 - 48000 Kč za měsíc

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

aktivní nabídka Letohrad M Security and Cleaning s.r.o.
130 - 140 Kč za hodinu

Dělník modelárny

29000 - 45000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Zdeněk Robotka
Tel: 465 522 218

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.