Traktorista/ka, opravář/ka zemědělských strojů (pouze pro OZP) Bělá nad Svitavou

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bělá nad Svitavou

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

15975 Kč

Značka:

28402180740

Firma:

LUCORP s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: místo pouze pro OZP, jedná se o pracovní pozici traktoristy, opraváře zemědělských strojů, náplní práce bude údržba polností a údržba strojního zařízení dle pokynů vedoucího zaměstnance
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v pracovní době jsou zajištěny dostatečné časové přestávky, které jsou pro odpočinek, práce na zkrácený úvazek
KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-13.30h), e-mailem