Elektromontér - i pro absolventy až 240,-/h. Plzeň

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Ukrajina

S ubytováním:

Ano

Firma:

Markmont s.r.o

Požadavky

Do strojní výroby v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky.
Zaměstnání vhodné i pro absolventy elektrotechnických oborů

Požadavky:
• Min. vyučení v elektrotechnickém směru
• Znalost výkresové dokumentace
• Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Náplň práce

Náplň práce:
Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Nabízíme

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
• Možnost uplatnění i pro absolventy či ženy s praxí v oboru
• Možnost ubytování
• Možnost přesčasových hodin
• Možnost záloh
• Dobrá dostupnost MHD do práce
• Nástup možný ihned

Hodinová mzda:
• mzda až 240 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup MOŽNÝ IHNED

Poznámka

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu . Nebo nás kontaktujte na zelené lince zdarma na telefonním čísle + 420 800 50 50 40 či osobně na adrese Poděbradova 1, Plzeň v přízemí budovy Avalon.

Kontaktní osoba:
Nikola Paldusová
Tel: + 420 777 743 051